Centrele de Excelenta in Cardiologie si Radiologie Interventionala

Noutati si articole

Un nou medic s-a alaturat echipei noastre!

383 Vizualizari
 
10

Dr. Ion Bostan, medic primar cardiolog, supraspecializat in electrofiziologie si aritmologie este noul membru al echipei noastre din cadrul Centrelor de Excelenta in Cardiologie si Radiologie Interventionala ARES Bucuresti.

Din luna august 2013 Centrele de Excelenta ARES au decis extinderea portofoliului de proceduri efectuate prin implicarea intr-un nou domeniu supraspecializat al ramurei de cardiologie, Electrofiziologia si Aritmologia.

In cadrul acestei sectii vor fi efectuate procedurile de implant de stimulatoare cardiace,stimulatoare cardiace de resincronozare, defibrilatoare cardiace precum si dispozitive de LOOP RECORDER.

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *

Sau
contacteaza-ne tu!

Call Center
031 9300

X

Yandex.Metrica