Spitalul Monza

Str. Tony Bulandra nr. 27 Sector 2 Bucuresti, Incinta Spitalului Monza

Spitalul Ponderas

Bld. Nicolae Caramfil nr. 85A, Sector 1, Bucuresti, incinta Spitalului PONDERAS

Call Center

031 9300

Contact




Specialiștii noștri îți sunt la dispoziție, sună acum!



Iulia Ungureanu

Coordonator Departament Malformații Congenitale Cardiace

Bucuresti

(+40) 731 771 111
iulia.ungureanu@centrele-ares.ro
Ana Maria Bogdan

Consultant Medical - Cardiologie Intervențională

Bucuresti

(+40) 736 365 555
ana@centrele-ares.ro
Elena Preda

Consultant Medical - Cardiologie Intervențională

Bucuresti

031 9300
elena.preda@centrele-ares.ro
Cristina Popa

ConsultantMedical - Cardiologie Intervențională

Bucuresti

031 9300
cristina.popa@centrele-ares.ro
Nicoleta Radu

Consultant Medical - Cardiologie Intervențională

Bucuresti

031 9300
nicoleta.radu@centrele-ares.ro
Mirela Ion

Consultant Medical - Cardiologie Intervențională

Bucuresti

031 9300
mirela.ion@centrele-ares.ro
Nicoleta Costache

Coordonator Departament Radiologie Intervențională

Bucuresti

(+40) 745 355 437
nicoleta.costache@centrele-ares.ro
Elena Drăgan

Consultant Medical - Radiologie Intervențională

Bucuresti

031 9300
iuliana.dragan@centrele-ares.ro

Call Center031 9300

Spitalul Monza

Str. Tony Bulandra nr. 27 Sector 2 Bucuresti, Incinta Spitalului Monza

Spitalul Ponderas

Bld. Nicolae Caramfil nr. 85A, Sector 1, Bucuresti, incinta Spitalului PONDERAS

Acest site a fost conceput cu scop informativ. El nu inlocuieste in niciun caz consultul medical. Orice decizie privind diagnosticul si tratamentul afectiunii dumneavoastra se va face numai dupa un consult medical de specialitate.