Întreabă Medicul



Folosiți formularul de mai jos pentru a adresa medicilor specialiști întrebările dumneavoastră, iar în cel mai scurt timp posibil unul dintre specialiștii noștri vă va răspunde.


Tuse

Buna seara,cam de 6 luni urmez un tratament pentru HTA cu noliprel si aspenter . Din momentul in care am inceput tratamentul am o tuse permanenta. Ce pot face sa scap de tusea aceasta? Va multumesc


ARES

Sfatul medicului:

Buna ziua, este foarte probabil ca tusea sa provina de la Noliprel. In acest sens, este necesar sa solicitati sfatul medicului dvs. cardiolog curant in vederea schimbarii inhibitorului de conversie cu un altul. Multa sanatate!



Call Center031 9300

Spitalul Monza

Str. Tony Bulandra nr. 27 Sector 2 Bucuresti, Incinta Spitalului Monza

Spitalul Ponderas

Bld. Nicolae Caramfil nr. 85A, Sector 1, Bucuresti, incinta Spitalului PONDERAS

Acest site a fost conceput cu scop informativ. El nu inlocuieste in niciun caz consultul medical. Orice decizie privind diagnosticul si tratamentul afectiunii dumneavoastra se va face numai dupa un consult medical de specialitate.