Spitalul Monza

Str. Tony Bulandra nr. 27 Sector 2 Bucuresti, Incinta Spitalului Monza

Spitalul Ponderas

Bld. Nicolae Caramfil nr. 85A, Sector 1, Bucuresti, incinta Spitalului PONDERAS

Call Center

031 9300

Contact




Our specialists are available to you, call now!



Iulia Ungureanu

Coordonator Departament Malformații Congenitale Cardiace

Bucuresti

(+40) 731 771 111
iulia.ungureanu@centrele-ares.ro
Ana Maria Bogdan

Consultant Medical - Cardiologie Intervențională

Bucuresti

(+40) 720 419 419
ana@centrele-ares.ro
Elena Preda

Consultant Medical - Cardiologie Intervențională

Bucuresti

elena.preda@centrele-ares.ro
Cristina Popa

ConsultantMedical - Cardiologie Intervențională

Bucuresti

cristina.popa@centrele-ares.ro
Nicoleta Radu

Consultant Medical - Cardiologie Intervențională

Bucuresti

nicoleta.radu@centrele-ares.ro
Nicoleta Costache

Coordonator Departament Radiologie Intervențională

Bucuresti

(+40) 720 159 159
nicoleta.costache@centrele-ares.ro
Elena Drăgan

Consultant Medical - Radiologie Intervențională

Bucuresti

(+40) 731 117 777
iuliana.dragan@centrele-ares.ro

Call Center031 9300

Spitalul Monza

Str. Tony Bulandra nr. 27 Sector 2 Bucuresti, Incinta Spitalului Monza

Spitalul Ponderas

Bld. Nicolae Caramfil nr. 85A, Sector 1, Bucuresti, incinta Spitalului PONDERAS

This website has been designed for informational purposes. It does not replace the medical consultation in any case. Any decision regarding the diagnosis and treatment of your condition will be made only after a specialized medical consultation.